8.890 ден

1 на залиха

Kоличина:
SKU: 805924512112-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиамид