14.990 ден

Kоличина:
SKU: 855000523480-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чевли
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина 40, 41, 43, 46
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа