14.990 ден

Kоличина:
SKU: 855001523480-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чевли
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина 41, 42, 43, 44, 45
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа