13.593 ден

Kоличина:
SKU: KL30159-000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чизми
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Големина 36, 37, 39, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа