KARL LAGERFELD – М Долни тренерки

11.590 ден
6.954 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 705408521900-990 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина M, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 87%Памук 13%Полиестер