KARL LAGERFELD – М Долни тренерки

9.990 ден
5.994 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 705423521900-640 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 83%Памук 13%Полиестер