10.690 ден
5.345 ден

Kоличина:
SKU: 705084521900-140 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Жолта
Големина S, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 87%Памук 13%Полиестер