12.790 ден 6.395 ден

Нема на залиха

SKU: 705085521900-990 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 87%Памук 13%Полиестер