13.690 ден 6.845 ден

Нема на залиха

SKU: 705081521900-990 Категории , , Ознаки: , , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 87%Памук 13%Полиестер