9.990 ден
4.995 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 705403521900-990 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина XL, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 87%Памук 13%Полиестер