9.990 ден 4.995 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 705089521900-690 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 87%Памук 13%Полиестер