9.990 ден
4.995 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 705089521900-990 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 87%Памук 13%Полиестер