13.690 ден
6.845 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 705407521900-990 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина XXL, M, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 87%Памук 13%Полиестер