11.590 ден
5.795 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 705420521900-640 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина XXL, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 87%Памук 13%Полиестер