10.690 ден
5.345 ден

Comfort fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 705006521900-540 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина M, XL, XXL, S
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 87%Памук 13%Полиестер