11.690 ден 5.845 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 705044521900-690 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 13%Полиестер 87%Памук