12.290 ден
6.145 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 705080521900-280 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина S, M, L, XL, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 87%Памук 13%Полиестер