10.490 ден 5.245 ден

Нема на залиха

SKU: 505023521590-990 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Елеци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиамид