11.390 ден
6.834 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 5050255215911-690 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Елеци
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Големина 56
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиамид