KARL LAGERFELD – М Фармерки

9.490 ден
4.745 ден

Slim fit

Kоличина:
SKU: 265801521833-670 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Големина 31/34, 32/34, 35/34, 38/34
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 91%Памук 3%Еластин 6%Еластомултиестер