KARL LAGERFELD – М Фармерки

8.690 ден
5.214 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 265840521830-670 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Сина
Големина 31/34, 38/34
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 93%Памук 2%Еластин 5%Еластомултиестер