KARL LAGERFELD – М Фармерки

9.990 ден
5.994 ден

Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 265801521832-690 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Големина 30/34, 32/34, 35/34, 36/34, 38/34
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 99%Памук 1%Еластин