4.290 ден

1 на залиха

Kоличина:
SKU: 805600521125-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 96%Памук 4%Еластин