3.590 ден

Нема на залиха

SKU: 805614521123-690 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Капи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 40%Полиестер 60%Памук