8.790 ден

Slim fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 605000500699-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина 37, 38, 39, 41, 42
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук