11.790 ден
7.074 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 605918521600-10 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Големина XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин