8.590 ден
5.154 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 605003521667-620 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина 45
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Лен