7.290 ден 4.374 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 745000521200-540 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук