6.290 ден 3.774 ден

Slim fit

Нема на залиха

SKU: 755403521224-160 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук