8.590 ден 5.154 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 745001521200-640 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук