5.890 ден
3.534 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 755422521221-10 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Големина XS, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин