8.590 ден
5.154 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 745006521202-990 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Мултиколор
Големина M, L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук