6.490 ден
3.894 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 745083521221-990 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина S, M
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин