5.290 ден
3.174 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 755027521221-220 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Крем
Големина S, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин