5.890 ден
3.534 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 755050521224-990 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина XL, XXL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук