5.890 ден 3.534 ден

Slim fit

Нема на залиха

SKU: 755064521221-640 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин