5.171 ден

Regular fit

Kоличина:
SKU: 745085523200-10 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Големина S, M, XL, XXL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук