6.490 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 745400523221-220 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Розева
Големина S, M, L, XL, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин