4.005 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: 755083523221-990 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин