5.890 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 755080523224-10 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Големина M, L, XL, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук