5.890 ден

Regular fit

Kоличина:
SKU: 755080523224-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина S, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук