6.390 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 755403523224-996 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина S, L, XL, XXL, 3XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук