KARL LAGERFELD – М Мокасини

13.990 ден 6.995 ден

Нема на залиха

SKU: KL12012-588 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Мокасини
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа