4.990 ден
2.994 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 855053521479-990 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиуретан