6.290 ден
3.774 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 855054521479-10 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Големина 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиуретан