KARL LAGERFELD – Ж Паричници

8.590 ден 6.872 ден

Димензии:11 х 3 х 9 cm

2 на залиха

Kоличина:
SKU: 226W3216-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода