17.690 ден
10.614 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: KL52041-000 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина 41, 42, 43
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа