14.790 ден
8.874 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: KL52255-001 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина 45
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа