12.990 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 855091500470-10 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Големина 42, 43
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа