13.590 ден

Kоличина:
SKU: 855009523470-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Големина 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа